0

Winkelwagen

0 Artikelen - € 0,00
Ga naar afrekenen

Direct contant geld.

Met meer dan 50 Used Products inkoopwinkels is er ook bij jou in de buurt een mogelijkheid om direct contant geld te ontvangen voor je product!

We kunnen ons voorstellen dat je alvast een indicatie wil hebben van de waarde van je product.

Stuur daarom de volgende informatie naar de winkel bij jou in de buurt:

  • Merk en typenummer
  • Foto(‘s)
  • Minimaal bedrag dat je wil ontvangen
  • Bijzonderheden

Let op! : De staat van een product heeft een behoorlijke invloed op de prijs. Verder is het zo dat de originele verpakking of bijvoorbeeld een aankoopbon zorgt voor een hogere uitbetaling.

Het is zeker niet altijd mogelijk om een concreet bedrag te noemen, er zijn teveel factoren die echt live bekeken moeten worden. Een indicatie afgeven kunnen we in ieder geval wel!

Diverse vestigingen maken ook gebruik van whatsapp waardoor een nog snellere communicatie mogelijk is! Zie hieronder een overzicht van alle vestigingen en hun gegevens.

In ieder geval: Op het moment dat je een prijsindicatie ontvangt en je komt bij ons langs in de winkel dan loop je 10 minuten later met contant geld naar buiten.

Legitimatie is verplicht en je bent 18 jaar of ouder.

Algemene vragen? klantenservice@usedproducts.nl

 *voor een correcte mobiele weergave scherm draaien*

 

 

 

 

Alkmaar 06-42991410 alkmaar@usedproducts.nl
Almelo 06-40091683 almelo@usedproducts.nl
Almere 06-85218231 almere@usedproducts.nl
Alphen aan den Rijn 06-86099032 alphen@usedproducts.nl
Amersfoort 06-57984040 amersfoort@usedproducts.nl
Amstelveen 06-12361515 amstelveen@usedproducts.nl
Amsterdam Bijlmer 06-87671779 bijlmer@usedproducts.nl
Amsterdam Centrum 06-26774041 amsterdam@usedproducts.nl
Amsterdam Osdorp 06-24929670 osdorp@usedproducts.nl
Amsterdam West 06-85602228 amsterdamwest@usedproducts.nl
Apeldoorn 06-19786624 apeldoorn@usedproducts.nl
Assen 06-30537777 assen@usedproducts.nl
Beverwijk 06-26875245 beverwijk@usedproducts.nl
Breda 06-26846650 breda@usedproducts.nl
Delft 06-33266232. delft@usedproducts.nl
Den Helder 06-87077045 denhelder@usedproducts.nl
Deventer 06-23858582 deventer@usedproducts.nl
Dordrecht 06-39507150 dordrecht@usedproducts.nl
Eindhoven 06-44487225 eindhoven@usedproducts.nl
Groningen 06-20110862 info@usedproductsgroningen.nl
Heerhugowaard 06-84820904 heerhugowaard@usedproducts.nl
Heerlen 06-8792 5086 heerlen@usedproducts.nl
Hoofddorp 06-20446488 hoofddorp@usedproducts.nl
Hoorn 06-86363520 hoorn@usedproducts.nl
Lelystad 06-44003425 lelystad@usedproducts.nl
Maastricht 06-84424246 maastricht@usedproducts.nl
Purmerend 06-47271055 purmerend@usedproducts.nl
Roermond 06-84136020 roermond@usedproducts.nl
Rotterdam Zuid 06-28985987 rotterdamzuid@usedproducts.nl
Sittard 06-45406066 sittard@usedproducts.nl
Spijkenisse 06-87971728 spijkenisse@usedproducts.nl
Tilburg 06-81609603 tilburg@usedproducts.nl
Utrecht Noord  06-87976638  utrechtnoord@usedproducts.nl
Veenendaal 06-24736755 veenendaal@usedproducts.nl
Vlaardingen 06-84183149 vlaardingen@usedproducts.nl
Woerden 06-15166311 woerden@usedproducts.nl
Zaandam 06-44614280 zaandam@usedproducts.nl
Zeist 06-19367083 zeist@usedproducts.nl
Zoetermeer 06- 86222980 zoetermeer@usedproducts.nl
Zwolle 06-19101616 zwolle@usedproducts.nl
 
Amsterdam Noord geen whatsapp amsterdamnoord@usedproducts.nl
Amsterdam Oost geen whatsapp amsterdamoost@usedproducts.nl
Den Bosch geen whatsapp denbosch@usedproducts.nl
Den Haag geen whatsapp denhaag@usedproducts.nl
Emmen geen whatsapp emmen@usedproducts.nl
Gouda geen whatsapp gouda@usedproducts.nl
Haarlem geen whatsapp haarlem@usedproducts.nl
Hilversum geen whatsapp hilversum@usedproducts.nl
Leeuwarden geen whatsapp leeuwarden@usedproducts.nl
Leiden geen whatsapp leiden@usedproducts.nl
Oss geen whatsapp oss@usedproducts.nl
Rotterdam geen whatsapp rotterdam@usedproducts.nl
Rotterdam West geen whatsapp rotterdamwest@usedproducts.nl
Schalkwijk geen whatsapp schalkwijk@usedproducts.nl