0

Winkelwagen

0 Artikelen - € 0,00
Ga naar afrekenen

Direct contant geld.

Met meer dan 50 Used Products inkoopwinkels is er ook bij jou in de buurt een mogelijkheid om direct contant geld te ontvangen voor je product!

We kunnen ons voorstellen dat je alvast een indicatie wil hebben van de waarde van je product.

Stuur daarom de volgende informatie naar de winkel bij jou in de buurt:

  • Merk en typenummer
  • Foto(‘s)
  • Minimaal bedrag dat je wil ontvangen
  • Bijzonderheden

Let op! : De staat van een product heeft een behoorlijke invloed op de prijs. Verder is het zo dat de originele verpakking of bijvoorbeeld een aankoopbon zorgt voor een hogere uitbetaling.

Het is zeker niet altijd mogelijk om een concreet bedrag te noemen, er zijn teveel factoren die echt live bekeken moeten worden. Een indicatie afgeven kunnen we in ieder geval wel!

Diverse vestigingen maken ook gebruik van whatsapp waardoor een nog snellere communicatie mogelijk is! Zie hieronder een overzicht van alle vestigingen en hun gegevens.

In ieder geval: Op het moment dat je een prijsindicatie ontvangt en je komt bij ons langs in de winkel dan loop je 10 minuten later met contant geld naar buiten.

Legitimatie is verplicht en je bent 18 jaar of ouder.

Algemene vragen? klantenservice@usedproducts.nl

 *voor een correcte mobiele weergave scherm draaien*

Alkmaar alkmaar@usedproducts.nl   06-42991410
Almelo almelo@usedproducts.nl  06-16716357
Almere almere@usedproducts.nl  06-85218231
Alphen aan den Rijn alphen@usedproducts.nl  06-86099032
Amersfoort amersfoort@usedproducts.nl 06-57984040
Amstelveen amstelveen@usedproducts.nl 06-12361515
Amsterdam Centrum amsterdam@usedproducts.nl 06-26774041
Amsterdam Osdorp osdorp@usedproducts.nl  06-24929670
Amsterdam West Amsterdamwest@usedproducts.nl 06-85602228
Assen assen@usedproducts.nl  06-30537777
Beverwijk beverwijk@usedproducts.nl  06-87084774
Delft delft@usedproducts.nl  06-23105557
Den Helder denhelder@usedproducts.nl  06-20415615
Deventer deventer@usedproducts.nl  06-85703102
Eindhoven eindhoven@usedproducts.nl 06-86276297
Heerhugowaard heerhugowaard@usedproducts.nl  06-84820904
Heerlen heerlen@usedproducts.nl  06-26623635
Hoofddorp hoofddorp@usedproducts.nl  06-11488500
Maastricht maastricht@usedproducts.nl  06-84059049
Purmerend purmerend@usedproducts.nl  06-47271055
Roermond roermond@usedproducts.nl  06-84136020
Sittard sittard@usedproducts.nl 06-45406066
Spijkenisse spijkenisse@usedproducts.nl  06-87971728
Tilburg tilburg@usedproducts.nl  06-81609603
Utrecht Noord utrechtnoord@usedproducts.nl  06-20235556
Veenendaal veenendaal@usedproducts.nl  06-82479733
Venlo venlo@usedproducts.nl  06-24133853
Vlaardingen vlaardingen@usedproducts.nl  06-84183149
Woerden woerden@usedproducts.nl  06-15166311
Zaandam zaandam@usedproducts.nl  06-47235618
Zeist zeist@usedproducts.nl  06-26535119
Zoetermeer zoetermeer@usedproducts.nl  06-85006992
Amsterdam Noord amsterdamnoord@usedproducts.nl  Geen whatsapp
Amsterdam Oost amsterdamoost@usedproducts.nl  Geen whatsapp
Amsterdam Zuidoost zuidoost@usedproducts.nl  Geen whatsapp
Apeldoorn apeldoorn@usedproducts.nl Geen whatsapp
Arnhem arnhem@usedproducts.nl  Geen whatsapp
Breda breda@usedproducts.nl Geen whatsapp
Den Bosch db@usedproducts.nl Geen whatsapp
Den Haag denhaag@usedproducts.nl Geen whatsapp
Dordrecht dordrecht@usedproducts.nl  Geen whatsapp
Emmen emmen@usedproducts.nl  Geen whatsapp
Gouda gouda@usedprodcts.nl Geen whatsapp
Groningen info@usedproductsgroningen.nl  Geen whatsapp
Haarlem haarlem@usedproducts.nl  Geen whatsapp
Hilversum hilversum@usedproducts.nl  Geen whatsapp
Hoorn hoorn@usedproducts.nl  Geen whatsapp
Leeuwarden leeuwarden@usedproducts.nl  Geen whatsapp
Leiden leiden@usedproducts.nl  Geen whatsapp
Lelystad lelystad@usedproducts.nl  Geen whatsapp
Oss oss@usedproducts.nl  Geen whatsapp
Rotterdam rotterdam@usedproducts.nl  Geen whatsapp
Rotterdam Oost rotterdamoost@usedproducts.nl Geen whatsapp
Rotterdam West rotterdamwest@usedproducts.nl Geen whatsapp
Rotterdam Zuid rotterdamzuid@usedproducts.nl  Geen whatsapp
Zwolle info@usedproductszwolle.nl  Geen whatsapp